Google translator

       


Bomet

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Bomet®, którego właścicielem jest Andrzej Sińczuk, powstało w 1992 roku. Początkowo firma zajmowała się świadczeniem usług obróbki skrawaniem dla innych podmiotów gospodarczych. W 1994 roku firma rozpoczęła produkcję maszyn rolniczych własnej konstrukcji, pierwszymi wyprodukowanymi maszynami były pielniko-obsypnik i kultywator zawieszany.

Początkowo firma miała swoją siedzibę w Borzychach, lecz w 2001 roku, ze względu na zwiększenie asortymentu i wielkości produkcji, firma została przeniesiona do obecnej siedziby w Węgrowie. Postępujący rozwój firmy oraz coraz większa rozpoznawalność marki Bomet® na rynku spowodowały konieczność dalszego powiększenia powierzchni produkcyjnej. Na chwilę obecną produkcja mieści się w pięciu halach o łącznej powierzchni około 7370 m2.

Wysoką jakość i niezawodność maszyn gwarantuje nowoczesny park maszynowy z obrabiarkami CNC, a powtarzalność produkcji nowoczesny robot spawalniczy oraz lakiernia proszkowa.

Firma, w odpowiedzi na wymagający i zmieniający się rynek maszyn rolniczych, wprowadza do swojej oferty nowoczesne konstrukcje maszyn. Dlatego też podjęto współpracę z instytutem PIMR w Poznaniu, gdzie wykonywane są obliczenia wytrzymałościowe oraz badania bezpieczeństwa maszyn. Wszystkie maszyny firmy Bomet® spełniają wymagania Dyrektywy Maszynowej i posiadają deklarację zgodności CE. Od kilku lat maszyny naszej firmy zdobywają uznanie w oczach ekspertów na międzynarodowych Targach w Polsce (złote medale Agro-Tech Kielce).

 


Znajdź produkt

Wypełniamy wnioski PROW 2007-2013

PobierzPrzygotowujemy oferty i biznes plany.

Losowe produkty

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: Pliki Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia