Google translator

       


No flash loaded

Witamy serdecznie na stronie AGRO-MASZ

Więcej informacji oraz aktualne ceny poszczególnych zakładkach oraz w portalu:

http://agro-masz.otomoto.pl/

Serdecznie zapraszamy.

Dziekujemy, że odwiedziliście Państwo stronę AGRO-MASZ Wydmusy.
Firma P.H.U Agro-Masz jest firmą działającą na rynku od 12 lat.Jesteśmy autoryzowanym dealerem największych producentów ciągników i maszyn rolniczych m.in. Ursus, Farmtrac, Metal-Fach, Pronar, Samasz, Pichon, Kuhn, Pomot, którzy wybrali właśnie naszą firmę jako swojego "Przedstawiciela". Nasza firma zajmuje się również dystrybucją maszyn duńskiej firmy Scan-Agro (ładowarki, minikoparki, opryskiwacze, osprzęt do ładowaczy). Bezpośrednia współpraca z tymi firmami pozwala na sprzedaż ich produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Jesteśmy dumni, że stale zwiększa się grono klientów indywidualnych, hurtowych, gospodarstw rolnych jak i również współpraca handlowa z największymi przedsiębiorstwami.Sprawujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Posiadamy części zamienne do wszystkich ciągników i maszyn rolniczych. Na terenie firmy znajduje się sklep o powierzchni 470m2 Centrum Zaopatrzenia Rolnictwa z szerokim asortymentem części oraz urządzeń do wyposażenia gospodarstw rolnych.
Wykonujemy również badania techniczne wszystkich pojazdów na Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. Ponadto wykonujemy usługi auto-naprawy i prowadzimy sklep z częściami samochodowymi. Dodatkowo poszerzyliśmy ofertę usług o naprawę odpysków szyb i naprawę i legalizację tachografów.
Zdobyte doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku gwarantuje naszym klientom świadczenie usług o największym poziomie.
Oczekujemy, iż nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Last products

News

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: Pliki Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia